Po. 22. júl 2024

MegaPortal.sk

Lifestyle, bývanie, zdravie magazín

Blíži sa vaše výročie svadby? Tipy a triky, ako ho osláviť čo najromantickejšie!

5 min čítania

Výročie svadby, ale v podstate aj vo vzťahu, by malo byť výnimočným dňom – oslavujete predsa svoju lásku. Tá najzásadnejšia vec, na ktorú si musíte dať pri jeho organizovaní pozor, je, aby to bol deň výnimočný pre oboch, pretože ak sa bude jeden z dvojice nudiť, o oslavu pravdepodobne nepôjde. Ako na to, aby ste vyhoveli každému?

Blíži sa vaše výročie svadby? Tipy a triky, ako ho osláviť čo najromantickejšie!
(zdroj: unsplash.com)

Romantická večera – ale na výnimočnom mieste

Rozhodli ste sa pre relatívne originálny let balónom? Tak sa uistite, že vaša polovička netrpí panickým strachom z výšok, alebo že celkovo nie je príliš adrenalínový typ. Ak nie, je to určite krásny zážitok – stráviť deň v oblakoch. Menej adrenalínový zážitok, ako let balónom, je určite plavba loďou. Nemusí to hneď byť plavba okolo sveta, plaviť sa dá aj po Dunaji alebo po Vltave. Stačia aj dve hodinky pri západe slnka, aby ste si dali romantickú večeru na vlnách. Keď sme už pri večeri – ktorá býva najčastejším romantickým programom vo dvojici – čo tak trochu zariskovať a vyskúšať niečo exotické? Môže to byť iba zmena bežného lokálu, do ktorého radi chodíte. Opäť si dajte pozor na potravinové alergie a preferencie, ak sa chystáte vybrať niečo naozaj exotické a cudzokrajné.

Na jednu noc

Kupovanie zážitkov sa stalo novou módou. Čo tak skúsiť namiesto kvetov a šperku tentokrát siahnuť napríklad po tanečných lekciách? Tancovať na diskotéke je jedna vec, ale ísť to skúsiť niekam profesionálne, napríklad k tango inštruktorom, to je niečo úplne iné. Navyše vás také vášnivé tango dokáže aj celkom dosť rozpáliť. Zmeňte prostredie aj na noc. Hoci sa vám môže zdať ako zbytočný luxus vyhadzovať peniaze za jednu noc v luxusnom hoteli podľa vášho vkusu, neverili by ste, akým príjemným osviežením vzťahu to môže byť. Ak pri tom navyše využijete Booking ubytovanie lacnejšie, môžete aj ušetriť.

Slnko alebo hviezdy?

Čo sa týka zážitkov, tak nič nepadne lepšie, ako relax a oddych, ktorý navyše absolvujete spolu. Masáž vo dvojici alebo náš tip na welness pobyt pre dvoch, ktorý navyše viete kúpiť aj výhodne – to je to pravé orechové (a niekedy aj tak potrebné). Nielen západy slnka vedia byť romantické. Vychutnali ste si niekedy v páre východ slnka? Možno vás odrádza ranné vstávanie, ale aj to môže byť romantické, ak si spolu dáte raňajky alebo šálku kávy a začnete nový deň. Navyše potom môžete do svojho programu zahrnúť aj všetko vyššie spomenuté. Ak vás už slnko neláka, alebo je to na vás príliš skoro, tak možno uprednostníte hviezdy. Noc pod holým nebom – alebo aspoň pod stanom vie byť tiež romantická, a ak je vaša polovička nadšencom turistiky či pobytu v prírode, určite to ocení viac, ako drahú reštauráciu alebo kino či divadlo.