Ne. 16. jún 2024

MegaPortal.sk

Lifestyle, bývanie, zdravie magazín

Kancelárie, ktoré sa vám prispôsobia

7 min čítania

Po období „vynútenej“ práce na diaľku sa v súčasnosti coworking stáva novou príležitosťou pre spoločnosti a jednotlivcov a alternatívou k tradičným pracovným priestorom. Prístup k práci sa zmenil a mnohé organizácie, si uvedomili, že je možné zmenšiť kancelárske priestory, a tým znížiť náklady bez negatívneho vplyvu na produktivitu. Stačí si prenajať coworkingové priestory.

Kancelárie, ktoré sa vám prispôsobia
(zdroj: unsplash.com)

Výhodná alternatíva

Coworking sa objavil ako riešenie pre mnohé spoločnosti, ktoré už niekoľko rokov hľadajú príležitosti na inovácie a spoluprácu v externých priestoroch. Prenájom veľkých priestorov na základe dlhodobých zmlúv, platenie vysokých nákladov na dodávku a veľa zamestnancov na jednom mieste, to všetko je už pre firmy minulosťou. Vďaka multifunkčnej a všestrannej štruktúre, ktorá umožňuje vykonávanie akejkoľvek činnosti, ponúka coworking Bratislava dokonalú alternatívu k tradičným kanceláriám. Možnosť pracovať v priestore so všetkými službami zahrnutými v jedinom poplatku a s pridaným bonusom, že sa nemusíte viazať na dlhodobú zmluvu, viedlo k tomu, že si už mnohé spoločnosti vybrali práve tento, inovatívny pracovný model, ktorý tiež podporuje vytváranie sietí s inými spoločnosťami.

Flexibilita prenájmu aj priestorov

S cieľom ponúknuť kvalitnú alternatívu k “home office” a tradičným kanceláriám, coworkingové priestory HubHub ponúkajú svojim klientom prenájom väčších či menších kancelárií, dokonca samostatného stola na niekoľko hodín. Všetko tak, aby to čo najlepšie vyhovovalo vašim potrebám. Ponuka coworkingu je prispôsobená všetkým jeho užívateľom flexibilnejšími zmluvami, výhodnými cenami a ešte modernejšími a bezpečnejšími priestormi. To všetko máte v jednom balíku, spolu s vysokorýchlostným internetom, chill out a gaming zónami na oddych či plne zariadenou kuchyňou s drobným občerstvením, ktoré určite spríjemní každý váš pracovný deň. Za spomenutie určite stojí aj pohodlné parkovanie pre bicykle, odkladacie priestory na osobné veci a možnosť pohybovať sa slobodne na troch poschodiach s neuveriteľnými výhľadmi.

Časová flexibilita

Okrem toho, že coworkingové priestory ponúkajú prístup k atraktívnemu pracovnému priestoru, poskytujú množstvo ďalších výhod. Či už ide o prilákanie talentov, zvýšenie efektivity práce alebo pohodu zamestnancov, coworking splní všetky vaše očakávania. Coworkingové priestory často poskytujú flexibilný pracovný čas a prostredie, ktoré je prispôsobiteľné rôznym pracovným štýlom. Jednotlivcovi to pomôže stať sa prispôsobivejším a flexibilnejším v prístupe k práci, čo je základná zručnosť v dnešnom, neustále sa meniacom, pracovnom prostredí. Ak ste ranné vtáča, alebo nočná sova, prípadne radi pracujete počas víkendov a urobíte si voľnejší týždeň, coworking určite oceníte. V HubHub máte zaručený vstup kedykoľvek, počas pracovných dní aj víkendov, jednoducho 24/7. Prácu si zariadite podľa svojich preferencií a osobných potrieb.

Dostupná lokalita

Ak pracujete z domu alebo v kaviarni, po čase môžete pociťovať samotu, prípadne naopak, časté rozptyľovanie z okolia. Coworkingové priestory poskytujú pocit komunity a podpory, ktoré vám pomôžu prekonať izoláciu a osamelosť. To vedie k zlepšeniu duševného zdravia a pohody a následne to zlepší aj vašu produktivitu a spokojnosť s prácou. Vyjdite zo svojej ulity a budujte kontakty, ktoré sú nevyhnuté pre váš rast – pracovný aj osobný. Ak ste z Bratislavy a okolia, nemusíte chodiť ďaleko. Coworking HubHub sa nachádza v strategickej lokalite s perfektnou dostupnosťou. Vybrať si môžete z priestorov v Nivy Tower, prípadne Twin City C. Obe lokality sú prakticky v centre hlavného mesta, pri autobusovej stanici a ponúkajú možnosť bezproblémového dochádzania autom, MHD, na bicykli či pešo. Navštívte coworking a objavte nové príležitosti na spoluprácu a vytváranie sietí.

Komerčný článok