Pi. 19. apr 2024

MegaPortal.sk

Lifestyle, bývanie, zdravie magazín

Objavte úplne nový svet vo vnútri osobného vozidla – nový Opel Astra

4 min čítania

Nový Opel Astra si získava čoraz viac fanúšikov. Je dokonalý nielen na prvý pohľad, ale aj vtedy, keď otvoríte kapotu. No a keď otvoríte dvere, vyrazí vám dych úplne nový svet.

Objavte úplne nový svet vo vnútri osobného vozidla – nový Opel Astra
(zdroj: mah.sk)

Značka Opel si dáva na interiéroch naozaj záležať. Či už hovoríme o Opel Grandland, Opel Crossland alebo teraz o horúcej novinke, vnútro je spojením príťažlivého dizajnu, skvelého využitia priestoru a dokonalej funkčnosti.

Nový svet vo vnútri

Interiér je svieži, dravý, mladý. Výnimočný a priestranný. Základ tvorí technológiami nabitý Pure Panel, ktorý vám poskytne všetky dôležité informácie na jednom mieste, vďaka čomu získate kontrolu nad vozidlom, ako nikdy predtým. Oceníte aj skvelú pripojiteľnosť či bezdotykové nabíjanie.

Sedieť budete v komfortných sedadlách, ktoré sú navrhnuté ergonomicky a sú čalúnené materiálom Alcantara alebo kvalitnou kožou Nappa. Počas jazdy sú odvetrávané a môžete si užiť dokonca aj masáž. Chrbát vás nebude bolieť ani po dlhých hodinách jazdy, a to hlavne vďaka širokým možnostiam individuálneho nastavenia. Opierky hlavy, bedier a opora stehien zlepšujú držanie tela a robia z jazdy pohodlný zážitok.

Neoceniteľný priestor

Vnútorný priestor, ktorým disponuje nový Opel Astra umocňuje panoramatické strešné okno, vďaka ktorému je interiér perfektne presvietený. Výhodou je aj vetranie, ktoré toto okno umožňuje.

Čelné sklo je vyhrievané a môžete sa tak rozlúčiť s nepríjemnými chladnými ránami, odmrazovaním a čistením. Pridajte k tomu vyhrievané sedadlá a jazdu v zime budete milovať.

Samozrejmosťou sú aj unikátne technológie, medzi ktoré patria Intelli-Drive 2.0 pre bezpečnejšiu jazdu, Intelli-Vision pre ľahšie parkovanie či projekčný displej Intelli-HUD pre lepší prehľad. Vnútri nového Opel Astra je to jednoducho úplne nový svet. A teraz ho môžete objaviť aj vy!

Komerčný článok