Ne. 16. jún 2024

MegaPortal.sk

Lifestyle, bývanie, zdravie magazín

Prečo sú eventové priestory skvelým bonusom k prenájmu kancelárii?

7 min čítania

Pokiaľ zvažujete prenájom kancelárskych priestorov, myslite na budúcnosť a zvoľte také, ktoré vám ponúknu niečo navyše. Užitočným bonusom pre vás môžu byť eventové priestory, pretože vaša spoločnosť, skôr či neskôr, usporiada nejaké firemné podujatie. Ak budete chcieť oceniť talentovaných zamestnancov, vytvoriť nové kontakty s potenciálnymi klientmi alebo si hľadať nových partnerov pre vašu spoločnosť, kancelárie na prenájom s eventovými priestormi sú pre vás výbornou voľbou.

Prečo sú eventové priestory skvelým bonusom k prenájmu kancelárii?
(zdroj: unsplash.com)

Urobí vám meno

Zorganizovanie úspešného podujatia spropaguje vaše meno a pomôže iným spojiť sa s vašou značkou. To je veľmi dôležité najmä pre novovzniknuté firmy. Potenciálnym klientom ukážete, že nielen existujete, ale máte aj prostriedky na organizovanie udalostí a ste pre nich skutočný, rovnocenný partner. Nezáleží vôbec na tom, aké veľké podujatie bude. Ide o jeho kvalitu a možnosť, ktorú dáte ľuďom, aby vás spoznali a mohli sa stotožniť sa s poslaním vášho podnikania.

Ide o miesto

Je pochopiteľné, že preverenie miesta konania eventu, je jednou z vecí, ktorú urobia všetci pozvaní ako prvú. Vybraný priestor môže v konečnom dôsledku rozhodnúť, či sa pozvaná strana eventu zúčastní. Prostredie ovplyvňuje tiež atmosféru, a malo by zodpovedať presvedčeniam vašej spoločnosti. Skúste si preto vybrať najvhodnejšie a najpríťažlivejšie miesto pre hostí, ktorých chcete prilákať. Lokality v blízkosti reštaurácií, barov, maloobchodných predajní alebo inej zábavy, sú vo všeobecnosti atraktívnejšie. Kancelárie Bratislava vám ponúkajú všetky tieto benefity. Nachádzajú sa priamo v Nivy Tower, kde nájdete širokú škálu ďalších služieb ako sú reštaurácie, obchody, či výborná dostupnosť verejnej dopravy a parkovania.

Špičková technika

Ďalším dôležitým prvkom pri organizovaní podujatí je technológia. Na technológiách záleží a preto sa musíte uistiť, že miesto konania eventu má potrebné zariadenia a vybavenie, aby zabezpečilo hladký priebeh podujatia. Overte si, či je je audio-vizuálny systém v miestnosti kvalitný a ľahko sa s ním manipuluje, či sú k dispozícii obrazovky na zobrazovanie prezentácií, prípadne mikrofón na oslovovanie hostí počas prejavov. Miesta s reproduktormi, televízormi a mikrofónmi sú vo všeobecnosti príťažlivejšie. Qubes v Nivy Tower štandardne ponúka LCD screeny, projektory, špičkový zvukový systém, rýchle Wi-Fi pripojenie, mikrofóny a set audio/video káblov a adaptérov podľa potreby (Jack, HDMI, DP). Len vaša kreativita určuje hranice.

Atmosféra s luxusným bonusom

Ak máte prenajaté kancelárie s priestorom na eventy, práve tento môže byť ideálnym miestom pre vaše akcie. Často sú to práve maličkosti, ktoré rozhodujú o tom, ako hladko bude podujatie prebiehať. Eventové priestory kancelárií Qubes sa môžu meniť v závislosti od typu udalosti, ktorú organizujete. Moderné vybavenie, flexibilita a veľkorysá priestorová kapacita v Qubes výrazne prispievajú k pohodliu eventu. Hostí očaríte aj dychberúcim panoramatickým výhľadom na Bratislavu. Kancelárie Qubes v Nivy Tower sú miestom pre firemné akcie s veľkým potenciálom. Ponúkajú flexibilný priestor pre všetky vaše firemné stretnutia. Hodia sa na vianočné večierky, významné firemné udalosti, predstavenie nových produktov, oceňovania zamestnancov či teambuildingové akcie.

Zážitok chutí

Ľudia sa cítia šťastnejší a spokojnejší po dobrom jedle. To je neodškriepiteľný fakt, a preto výber správnej kombinácie jedál a nápojov, môže urobiť z vašej udalosti nezabudnuteľnú akciu. Dajte si záležať aj na kvalite a objeme ponúkaného občerstvenia, aby vaši hostia nezostali hladní. Eventové priestory kancelárií Qubes v Nivy Tower poskytujú svoje vlastné cateringové služby so špičkovou kvalitou. Občerstvenie tak môžete vyškrtnúť zo zoznamu svojich povinností. K dispozícii je nielen catering, ale aj technická podpora s tým súvisiaca. Vaši hostia ocenia nielen lietajúce stoly, ale aj široké možnosti príjemnej kaviarne a na vaše pohostenie budú ešte dlho, v dobrom spomínať.

Komerčný článok